Małopolskie Centrum Dystrybucji INTER – WEN IIMałopolskie Centrum Dystrybucji INTER – WEN II od przeszło 15 lat działa na rynku mięsnym. Dzięki zdobytemu doświadczeniu i dbaniu o najmniejsze szczegóły, jesteśmy gotowi w sposób profesjonalny i bezpieczny rozwozić zamówione przez Państwa mięsa i wyroby wędliniarskie na terenie województwa:


Siedziba naszej firmy mieści się w Krakowie, przy ulicy A. Fredry 2, gdzie osobiście mogą Państwo skonsultować z nami warunki współpracy. W innym wypadku zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.


Prowadzona przez nas hurtownia wędliniarska od lat dostarcza Państwu najwyższej jakości mięsa (w tym także drób) oraz wędliny topowym producentów, takich jak m.in.: Gzella; JBB, Łuków, Balcerzak, czy Madej Wróbel. Współpracujemy jedynie z tymi dostawcami, którzy przy produkcji wędlin potrafią wykorzystać walory smakowe mięs białych i czerwonych.


Wieloletnie działalność na rynku uświadomiła nam, jak ważna jest wysokogatunkowość mięsa oraz dodatków potrzebnych do wyprodukowania odpowiednich wędlin. Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się na stworzenie swojej marki, o szlachetnej nazwie „Magnat”, która nie bez powodu podbiła Państwa serca i wkradła się do topowych produktów oferowanych przez naszą hurtownię. „SZLACHETNY WĘDLIN SMAK” to hasło, którym kierujemy się promując naszą markę.


Asortyment produktów, który oferujemy pod markę własną „MAGNAT” to produkty o wysokich walorach jakościowych i smakowych.