Hurtownia mięsa w Krakowie

Hurtownia mięsa w Krakowie oferuje Państwu możliwość zakupu świeżego i aromatycznego mięsa, drobiu oraz wędlin. Dzięki doskonałym rozwiązaniom transportowym oraz logistycznym, umożliwiamy Państwu terminowy i sprawny dowóz na terenie całego południa kraju.

Mięsa w naszym magazynie mogą Państwo zamówić o dowolnej porze, ponieważ wieloletnie doświadczenie na rynku pozwoliło nam na płynne prowadzenie hurtowni. Co to właściwie oznacza? Ilość stałych Klientów oraz idących za tym zamówień, składanych w naszej hurtowni wędliniarskiej, pozwoliła nam na prowadzenie płynnej dystrybucji, dzięki której możemy Państwu dostarczyć produkty niemal natychmiastowo.

Zdrowie naszych Klientów jest dla nas najważniejsze, dlatego posiadamy produkty jedynie od zaufanych dostawców i hodowców, pozbawione zbędnych konserwantów, czy barwników. W ramach sprzedaży mięs możemy zaproponować produkty świeże lub mrożone, zgodne z systemem HACCP.

Hurtownia wędlin w Krakowie

Nasza hurtownia wędlin dzięki współpracy z najlepszymi partnerami na rynku może zaoferować Państwu świeże i aromatyczne: wędliny, szynki, pasztety i wiele innych. Gwarantujemy, że każdy ze sprzedawanych przez nas wyrobów wędliniarskich cechuje się najwyższą jakością oraz doskonałym smakiem.

W ramach sprzedaży wędlin możemy Państwu zaoferować również wyroby naszej marki własnej wędlin „Magnat”, której produkcja opiera się wyłącznie na uczciwości i zaufaniu, jakim darzą nas Państwo od przeszło 15 lat!

Hurtownia drobiu w Krakowie

Proponowane przez nas usługi to również transport produktów oferowanych w ramach hurtowni drobiu, czyli zaopatrzenie w świeże i mrożone mięso drobiowe pozbawione antybiotyków. Gwarantujemy najwyższą jakość i konkurencyjne ceny!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą gazetką promocyjną, w której znajdziecie Państwo wyjątkowe produkty w super niskich cenach.
O szczegóły zapytaj naszego Przedstawiciela handlowego lub skontaktuj się z biurem obsługi klienta naszej firmy.

Jeżeli chcesz obejrzeć naszą ofertę, prosimy o podanie nam swojego adresu e-mail.