Hurtownia mięsa w Krakowie

hr

Hurtownia mięsa w Krakowie oferuje Państwu możliwość zakupu świeżego mięsa, drobiu oraz wędlin.

Zamówienia można składać o dowolnej porze – dział zamówień działa całą dobę, a rozbudowana baza logistyczna pozwala na sprawną dystrybucję we wczesnych godzinach porannych

Jakość jest dla nas najważniejsza, dlatego posiadamy produkty jedynie od zaufanych dostawców i producentów, pozbawione zbędnych konserwantów, czy barwników. W ramach sprzedaży mięs możemy zaproponować produkty świeże lub mrożone, zgodne z systemem HACCP.

Hurtownia wędlin w Krakowie

Nasza hurtownia wędlin dzięki współpracy z najlepszymi partnerami na rynku może zaoferować Państwu świeże i aromatyczne: wędliny, szynki, pasztety i wiele innych. Gwarantujemy, że każdy ze sprzedawanych przez nas wyrobów wędliniarskich cechuje się najwyższą jakością oraz doskonałym smakiem.

W ramach sprzedaży wędlin możemy Państwu zaoferować również wyroby naszej marki własnej wędlin „Magnat”, której produkcja opiera się wyłącznie na uczciwości i zaufaniu, jakim darzą nas Państwo od ponad 25 lat!

Hurtownia drobiu w Krakowie

Zajmujemy się sprzedażą drobiu, zarówno świeżego, jak i mrożonego, Gwarantujemy najwyższą jakość i konkurencyjne ceny!

okladka

Zapraszamy do zapoznania się z naszą najnowszą gazetką promocyjną, w której znajdziecie Państwo wyjątkowe produkty w super niskich cenach.
O szczegóły zapytaj naszego Przedstawiciela handlowego lub skontaktuj się z biurem obsługi klienta naszej firmy.

Jeżeli chcesz obejrzeć naszą ofertę, prosimy o podanie nam swojego adresu e-mail.